Mesaj gönder

Tıbbi sarf malzeme sektörünün lideri olmak

Ana sayfa

Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd Sertifikalar
Bu yılki yardımlarınız ve harika ürünleriniz için çok teşekkürler. Ameliyat paketleri veya hasta önlükleri ne olursa olsun her gün kullanıyoruz. Önümüzdeki yıl konteyner için yeni bir sipariş vereceğiz.

—— Winston Mcewan

Koruyucu Tulumunuz, Yüz Kalkanınız, İzolasyon elbiseniz için teşekkürler, COVID-19 ile savaşmamızda bize çok yardımcı oldu.Sağlığın en iyisi!

—— Sarmaşık

Çok profesyonel bir tedarikçi, çeşitli cerrahi ürünler sağlayabilir, ortak şartname yeterlidir ve logomu harika bir şekilde ambalajın üzerine basmıştır.

—— Eric Boateng

Yaklaşık 3 yıl süren bu karşılıklı işbirliği, gerek cerrahi paketler gerekse sağladıkları hizmet beklentilerin üzerindedir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Giorgi Mezvrishvili

Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd

Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd
1 2 3 4
kalkalı Düsseldorf Tıp Fuarı Kanton fuarı
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 160~200
Yıllık satış : 4000000-7000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 90% - 100%

HENAN YOSHIELD TIBBİ ÜRÜNLER CO. Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, tek kullanımlık tıbbi ürünler ve koruyucu ürünler üreten ve satan bir şirkettir. 2014 yılında kurulmuştur. Fabrikamız, "Sıhhi Malzemelerin Evi" olarak adlandırılan Henan Eyaleti, Changyuan İlçesinde bulunmaktadır. Çin'in önde gelen özelleştirme cerrahi paketi üreticisi.

 

Dünyanın en yeni üretim ekipmanlarıyla.Kendi EO sterilizasyon merkezine sahiptir ve üretim ve sterilizasyon üzerinde sıkı kontrole sahiptir.Hammadde tedarikçilerimiz Medline ve Cardinal'in incelemesinden geçmiştir ve insizyon filmi 3M ürünlerindendir.Esas olarak üretir ve tedarik edercerrahi örtü paketi, cerrahi önlükler, ovma takımları, ısıtma battaniyesi, ekipman örtüsü ve böbrek kabı gibi tek kullanımlık dokuma olmayan ürünler.

 

Hem sanayi hem de ticaret ile entegre bir şirket olduğumuz için ticarette daha fazla avantajımız var.Devlet Ekonomik ve Ticaret Komisyonu, Gümrük Genel İdaresi ciro ticaret ithalat ve ihracat hakları tarafından onaylandık.Güçlü bir ekonomik temele ve ilişkiler ağına, kapsamlı bir teknik kadroya sahibiz ve kapıdan kapıya hizmeti özenle inşa ediyoruz.İthalat ve ihracat gönderileriniz, hava yolları ve gümrük vergileri adına ödediğiniz sigorta ve diğer hizmetler için en iyisini sağlayabiliriz.

 

Avantaj:

 

1. Üretim Standardı

Öncelikle 100.000 metrekarelik (ISO Class 8) temizlik atölyesi, Mikrobiyolojik Laboratuvarı ve Fiziksel Laboratuvarı ile firmanın tüm ürünleri EN13795 standardına göre denetlenmekte ve kontrol edilmektedir.

 

2. Çevresel

Fabrikamız Qingdao limanına 600 km uzaklıktadır.Deniz limanına yaklaşık 8 saat sürer.Hammadde temini, işçilik maliyetleri veya lojistik ve nakliye ne olursa olsun, Changyuan İlçesi, üretim kapasitemizi sağlamak için bol miktarda kaynak ve üstün ortam sağlar.

 

3. Personel

Changyuan İlçesindeki işçiler, tüm üretim becerilerine sıkı bir şekilde hakim oldular ve üretimlerin özelliklerine aşinalar, ürünlerin kalitesini ve teslimatını garanti ediyor.

 

4. Deneyim

Şu anda Google, sergi, Alibaba ve diğer B2B platformlarından 100'den fazla müşterimiz var.Yıllık satış 4 milyon doların üzerindedir.Tıbbi sarf malzemeleri endüstrisindeki zengin deneyim, YOSHIELD'i pazarda yeni bir yıldız haline getirdi.

Giderek daha fazla müşteri geliştirdik, dış pazarlardaki kullanım alışkanlıkları ve önlemleri hakkında büyük bir bilgiye sahibiz.Şimdi farklı ürünler yapmak için iki iş grubu kurduk.

 

İşbirliği yapma şansımız olursa size tüm avantajlarımızı ve mükemmel ürünlerimizi gösteririz.Ürünlerimizin daha fazla ülkeye ulaşmasını, daha fazla değer yaratmasını ve YOSHIELD'intıbbi sarf malzeme sektörünün lideri olmak.

 

İletişim bilgileri
Henan Yoshield Medical Products Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Derek Zhang

Tel: 86 15038207822

Faks: 86-371-53319639

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin