Mesaj gönder

Tıbbi sarf malzeme sektörünün lideri olmak

Ana sayfa

Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd Sertifikalar
Bu yılki yardımlarınız ve harika ürünleriniz için çok teşekkürler. Ameliyat paketleri veya hasta önlükleri ne olursa olsun her gün kullanıyoruz. Önümüzdeki yıl konteyner için yeni bir sipariş vereceğiz.

—— Winston Mcewan

Koruyucu Tulumunuz, Yüz Kalkanınız, İzolasyon elbiseniz için teşekkürler, COVID-19 ile savaşmamızda bize çok yardımcı oldu.Sağlığın en iyisi!

—— Sarmaşık

Çok profesyonel bir tedarikçi, çeşitli cerrahi ürünler sağlayabilir, ortak şartname yeterlidir ve logomu harika bir şekilde ambalajın üzerine basmıştır.

—— Eric Boateng

Yaklaşık 3 yıl süren bu karşılıklı işbirliği, gerek cerrahi paketler gerekse sağladıkları hizmet beklentilerin üzerindedir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Giorgi Mezvrishvili

Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd

Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Düsseldorf Tıp Fuarı Kanton fuarı Atölye Atölye
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 160~200
Yıllık satış : 4000000-7000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 90% - 100%

NANYANG MAJOR MEDICAL PRODUCTS CO., LTD.2014 yılında kurulan, tek kullanımlık tıbbi ürünler ve koruyucu ürünler üreten ve satan, Ar-Ge uzmanlaşmış bir şirkettir.Adı "Sanitar malzemelerin evi"Şimdi Çin'deki önde gelen özel cerrahi paket üreticilerinden biri olduk.

 

Dünyadaki en yeni üretim ekipmanlarıyla kendi EO sterilizasyon merkezine sahip ve üretim ve sterilizasyon üzerinde sıkı bir kontrolü var.Hammadde tedarikçilerimiz Medline ve Cardinal'in incelemesinden geçti., ve kesme filmi 3M ürünlerinden.Tek kullanımlık dokunulmamış ürünler, örneğin cerrahi perdeler, cerrahi elbiseler, scrub takım elbiseleri, ısınma battaniyesi, ekipman kapağı ve böbrek tabakası.

 

Biz endüstri ve ticaret ile bütünleşmiş bir şirket olduğumuz için, ticarette daha fazla avantajımız var.Genel Gümrük İdaresi, Gümrük ve İhracat HaklarıGüçlü bir ekonomik temele ve bağlantı ağına sahibiz, kapı kapı hizmetini dikkatli bir şekilde yapıyoruz.İthalat ve ihracat sevkiyatınız için en iyisini sağlayabiliriz, hava yolları ve sigorta ve diğer hizmetler adına ödenen gümrük vergisi.

 

Avantajı:

 

1Üretim standardı

Her şeyden önce, şirketin tüm ürünleri EN13795 standardına göre denetlenir ve kontrol edilir, 100.000 metrekarelik (ISO Sınıf 8) temizlik atölyesi,Mikrobiyolojik Laboratuvar ve Fiziksel Laboratuvar.

 

2Çevre

Fabrikamız, Qingdao limanından 600 km uzaklıkta.Changyuan County bizim üretim kapasitesini sağlamak için bol kaynaklar ve üstün çevre sağlar.

 

3Personel

Changyuan County'deki işçiler tüm üretim becerilerini iyi öğrenmişler ve ürünlerin kalitesini ve teslimatını garanti eden üretimlerin özellikleriyle tanıştılar.

 

4Deneyim.

Şu anda, Google, sergi, Alibaba ve diğer B2B platformlarından 100'den fazla müşterimiz var. Yıllık satış 4 milyon doların üzerinde.Tıbbi malzeme endüstrisindeki zengin deneyim YOSHIELD'i piyasadaki yeni bir yıldız haline getirdi..

Daha fazla müşteri geliştirdik, yabancı pazarlarda alışkanlıkları ve önlemleri kullanma konusunda büyük bir bilgiye sahibiz.

 

Eğer işbirliği için bir şans varsa, tüm avantajlarımızı ve mükemmel ürünlerimizi size göstereceğiz.Tıbbi malzeme endüstrisinin lideri olacağız.

 

İletişim bilgileri
Nanyang Major Medical Products Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Polt

Tel: 86 15038207822

Faks: 86-371-53319639

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin